
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 9.7 mm |
| Width | 4.4 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 28 |
| Height | 1.2 mm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Gold |
| Type | 1-Channel (Mono) |
| Lifecycle Status | Active |
| Max Supply Voltage | 26 V |
| Min Supply Voltage | 8 V |
| Output Power | 25 W |
| Voltage Gain | 36 dB |
| Max Output Power | 25 W |
| Load Impedance | 8 Ω |
Stock: 29
Distributors
pcbx
Unit Price$2.54506
Ext.Price$2.54506
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.54506 | $2.54506 |
| 10 | $2.15952 | $21.59520 |
| 25 | $1.98996 | $49.74900 |
| 50 | $1.83371 | $91.68550 |
| 100 | $1.68974 | $168.97400 |
| 300 | $1.63211 | $489.63300 |
| 500 | $1.57644 | $788.22000 |
| 1000 | $1.52814 | $1528.14000 |
